tel. 41 357 78 10

Zakończyliśmy Rekolekcje Wielkopostne

Od V Niedzieli Wielkiego Postu do wtorku przeżywaliśmy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, na których gromadzili się wierni każdego stanu: kobiety, mężczyźni, młodzież oraz dzieci. 
Nauki Rekolekcyjne głosił o. Kamil Kuraś, franciszkanin. 

Czas Wielkiego Postu jest dla każdego z nas ważnym i dobrym powodem do zatrzymania się i zadumy, a czas rekolekcji jest czasem szczególnym, w którym przypominamy sobie, co jest naprawdę w tym naszym życiu najważniejsze.

Pragniemy zapamiętać słowa usłyszane podczas tych rekolekcji, zachować je w naszych sercach i prosić Pana, aby zaowocowały w nas osobistą przemianą, abyśmy potrafili na nowo odnaleźć siebie, drugiego człowieka, a nade wszystko Boga.

Dziekujemy Ci Ojcze za wygłoszone nauki, za trud i poświęcony czas. Z całego serca życzymy dużo zdrowia, radości, Bożego błogosławieństwa i obfitości darów Ducha Świetego oraz nieustannego w darze i tajemnicy kapłaństwa. 

Spotkani ludzie niech obdarzają Ojca życzliwością i dobrocią. Wszechmogący Bóg obdarza obfitymi łaskami, a Matka Najswietsza zawsze ma w swojej opiece. 

Szczęść Boże! 

 

 

 

Zakończyliśmy Rekolekcje Wielkopostne
Przewiń na górę